Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu rendszert, hogyan...

Ubuntu rendszert, hogyan tudom eltávolítani és Windowsra varázsolni ?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy laptopot és bár op.rendszer nélkül volt árusítva mégis Ubuntu rendszer várt amikor bekapcsoltam. Szeretném a Windowst feltenni rá!


Storke közeli állapotban vagyok már miatta, kérlek segítsetek eltávolítani ezt a sz*rt!



2023. nov. 3. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Azért ennyire nem tragikus ez a dolog. Mindenekelőtt szükséged van egy windows telepítő pendrive-ra. Ezzel elnidítod a laptopot és amikor odaér a telepítő, hogy ki kell választani a célmeghajtót minden látható meghajtót törölsz, majd ezután megnyomod az "Új" gombot és a telepítő létrehozza a szükséges meghajtókat. Ennyi. Innen a szokásos módon megy tovább a telepítés.

Ez az az ablak:

[link]

2023. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Tökugyanúgy kell feltelepíteni rá a Windowst, mint egy csont üres laptopra...
2023. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper. Egész nap ezzel kinlodom de mindig ki ír valami hibát ami miatt nem megy.


“ A Windows nem tudja telepíteni a szükséges fájlokat. Győződj meg arról hogy a telepítéshez szükséges összes fájl elérhető, és indítsa újra telepítést. Hibakód : 0X80070022 vagy 0X8007003 kódokat dobja állandóan ki.


A Windows oldalról töltöttem le … és vásároltam termékkulcsot is.

2023. nov. 3. 22:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy-két stroke között végül sikerült… :) köszi azért nektek
2023. nov. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!