Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg az...

Hogyan csináljam meg az msn-em windowsba?

Figyelt kérdés
Ujra tettem a gépem. Eddig windows xp Blade Edition-om volt(SP2-es), és most feltettem a sima nem javított SP3-as xp-t, és egyszerűen nem indul el rajta az msn. Jelentkeznék be és hiba jelentést ír ki. és nem jelentkezik be. Mindent próbáltam crackeltem az xp-t mindent, de sehogy sem jó. Ha van ötletetek vagy tudjátok mi a baj segítsetek kérlek!
2010. okt. 19. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Először ez a mostani windows live egy kalap szar. Töröld le ennek a Live -nak mindenféle variációját. Persze ez nem megy egyszerűen. Az msnfan.hu oldalon van a letöltésekben egy "msn eltávolító" ezt szedd le és ezzel (is) töröld le. Azután pedig töltsd le ezt: [link] Ez annyiban különbözik, hogy Dos alapú telepítő. Örülök, ha segíthettem de szerintem ennyi a probléma.
2010. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
épp ez volt a baj. amit linkeltél mindig azt tettem fel. mert az jóvolt. de most ezen az xp-n pont az az msn lett a jó amit az msnfan-rol szedtem. Tehát leszedtem énis az eltávolítót, eltávolítottam, és az msnfanrol amit szedtem azt tettem fel. és így lett jó. De azért köszi a segítséget.
2010. okt. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!