Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért azokat mutatja elérhetőn...

Miért azokat mutatja elérhetőnek a felső sorban a Messenger akikkel nem is beszélek?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a messenger felső elérhető sorában, a kis körökben olyan emberek jelennek meg, akikkel igazából nem is beszélek abszolút nem relevánsak.

Feltűnt ha egy új ismerősöm lesz, akkor egy ideig öt is oda sorolja majd eltünik. Főként olyan emberek vannak ott akikkel már nem beszélek/beszéltem sose és ismerőseim. A másik hogy nem ismerőseim, de nagyon régen beszéltem velük pár mondatot.


A közeli barátaimat, akikkel szinte napi szinten tartom a kapcsolatot, valamiért nem látom ott, pedig megkönnyítésére, hogy rájuk írjak.

Volt egy ismerősöm aki azt állította, hogy azok jelennek meg ott felül akik megnézik az adatlapom (vagy gondolom esetleg én keveredek az ő adatlapjukra). Nem tudom ez például mennyire igaz.


Nem lehet tudni milyen algoritmus alapján működik a messenger, hogy kiknek a képét kell látnom mikor elérhetőek?


Köszi a válaszokat, vagy bármi útmutatást :)



#Messenger #Messenger elérhetőség
2023. nov. 7. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Azokat mutatja felül, akik elérhetőek, és ennek a megjelenését be is állították. Ha a legjobb barátodnál le van tiltva ez a funkció pl, akkor sosem fogod látni.
2023. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a Messenger egy darab kaka. Nekem is folyton olyanokat pakol ki, akikkel az életben nem beszéltem, bezzeg akikkel naponta, azt meg külön keresnem kell.
2023. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!