Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a telefonomban lévő memória...

Ha a telefonomban lévő memóriakártyán kód van, azt fel lehet vhogy törni?

Figyelt kérdés
anno tettem rá egy kódot amit töröltem, két hete pedig néhány gomb nem működött és úgy hogy a memo kártya is benne volt a telefonomban, visszaállítottam a gyári beállításokat és miután végzett, újra indult a telefonom és a memo kártyámat nem lehetett megnyitni mert le volt zárva, próbáltam azt a jelszót amit anno írtam de nem fogadta el. tehát most nem tudom megnyitni, és arra lennék kíváncsi hogy esetleg ezt fel lehet e valahogy törni. mert nagyon FONTOS lenne, nincs új memo kártyára most pénzem és azon van a fél életem ehh..
2010. okt. 19. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

egy telefonon tárolni a fél életet? no komment.


de jó hogy nincs telefonom...

2010. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen kérdést szoktak föltenni amikor a lopott teló memória kártyája le van jelszavazva,azt így meg nem tudják eladni
2010. okt. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!