Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Furcsa telefonkicsörgés?...

Furcsa telefonkicsörgés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem találtam megfelelő topikot viszont gondolom itt értetek a témához.

Azt mi okozhatja, hogy kimenő híváskor a kicsörgések közötti idők normálisak, viszont két csörgés között hallani 1 halkabb majd egy még halkabb csörgést folyamatosan? Illetve van, hogy hasonlóan hallani halkabb csörgést a kettő között de csak egyet.


Normális a jelenség?



Azt mi okozhatja, hogy kimenő híváskor a kicsörgések közötti idők normálisak, viszont két csörgés között hallani 1 halkabb majd egy még halkabb csörgést folyamatosan? Illetve van, hogy hasonlóan hallani halkabb csörgést a kettő között de csak egyet.


Normális a jelenség?



nov. 7. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszhang(?)
nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan arra gondolunk.. Nem tudom sajnos, nem vette fel a másik fél amikor ez történt, most meg, ha próbálom már normálisan csörög ki.. érdekes.
nov. 7. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ma délután a router(!?) vette ezt a telefoncsörgést, nem az én vonalas telefonom volt. Közben kiderült, hogy a környéken a Voda nem működött! Összefügg vajon ez?
nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!