Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tovább tanulás előtt állok,...

Tovább tanulás előtt állok, az informatika érdekel, de a programozás része nem, nem is vagyok túl jó benne. Tudtok mondani olyan ágakat az informatikának amiben nem kell programozni vagy minimálisan?

Figyelt kérdés
nov. 13. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Térinformatika, gazdaságinformatika, web designer, meg ilyesmik.

Bár a programozás 100%-ban sehol sem kerülhető el, csak éppen nem ilyen gépi programokat kell írni, hanem mondjuk SQL lekérdezéseket, webes scripteket, vagy valami matstat programban kell matstat képletekkel mókolni.

nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem érdekel, de ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor muszáj ezt is megtanulnod, legalább alapszinten. Én is gyűlöltem az egyetemen a matekot, mégis összehoztam belőle a ketteseket, mert jól tudtam, hogy anélkül nem lesz diplomám. Illetve bárki mondhat bármit, de bizony a programozás az informatika alapja.
nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
nov. 13. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
webcam szex
nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Tapasztalat?😂
nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!