Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PlayStation 3 konzolnál HDD...

PlayStation 3 konzolnál HDD cseréje után a kontroller nem reagál, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Adott egy PS3 Slim, és egy Afterglow kontroller ami tökéletesen működött, de egyik nap valamiért a rendszer összeomlott, és csak annyit írt hogy X-et nyomjak és ha végigfut a javítás, újraindul a rendszer.


Hát ez megtörtént de csak fekete képernyő volt végig, és újrapróbálkozás esetén ez csak ismétlődött.


Kivettem a HDD-t, rátettem gépre, formatáltam exFAT-ra, visszaraktam, a pendrive-val együtt amin a megfelelő frissítés volt a PS3-nak, de most meg a kontrollert nem akarja érzékelni, és nem megy tovább a PS gomb megnyomás képernyőjén.


Esküszöm konzolt nem gyűlöltem ennyire mint ezt.



nov. 14. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a rend kedvéért: Kábellel kötötted rá a kontrollert, ugye?
nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az afterglow az vezetek nelkuli, de volt masik karom otthon, arra 4 masik kabel is van, de egyikkel sem jo. Azota olvastam hogy elvileg csak gyari karral mukodik ilyenkor, mert ez valami "safe mode"
nov. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!