Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan töröljem ki a BIOS...

Hogyan töröljem ki a BIOS admin jelszót?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Dell Inspiron 15 3521 laptopot, ami régen a szüleimé volt, de nekik már nem kellett, így nekem adták. Amikor beléptem a BIOS-ba, nem tudok semmit sem változtatni, mert az adminisztrátori jelszó aktív. Megkérdeztem a szüleimet, hogy mi a jelszó, de azt mondták, hogy ők nem állítottak be semmilyen jelszót. Kivettem a CMOS elemet és vártam, de semmi változás nem következett be. Megpróbáltam kivenni az akkumulátort és az elemet is, de szintén semmi eredmény. Felhívtam a Dell támogatást, de nem tudtak segíteni, mert már rég lejárt a garancia, és csak garanciális dolgokkal foglalkoznak. Próbáltam generálni egy BIOS mesterjelszót egy weboldal segítségével, de az sem volt jó, mert azt írta, hogy másik laptop modellt használok, és már nincs több ötletem.

#BIOS #Dell #admin #laptop #BIOS mester jelszó
nov. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem így csináltad akkor próbáld meg így is.


Amikor kivetted az akkumulátort és a CMOS elemet nyomva kell tartani a laptop bekapcsológombját 30 másodpercig.

nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem változot de észre vettem hogy amikor hosszabb időre kiveszem a CMOS elemet majd visszarakom és bekapcsolom a gépet elkezd 4-5 pityogni és ha újra indítom utána be bootol
nov. 16. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd úgy aksi és elem nélkül egész éjszakára, hátha jó lesz.
nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és a a laptop bekapcsológombját is nyomd egész éjszaka... 🤣🤣🤣
nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Nem a bekapcsológombot hanem a fejedet kell pluszba nyomni a víz alá egész éjszakára.

nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!