Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a Windows...

Retro Nagi kérdése:

Miért nem engedi a Windows telepítőt a gépem?

Figyelt kérdés
Újra akarom rakni a Windows 10- et, leformázva, partícionálva + egy lemezt. Próbáltam pendrive- ról Secure Boot enabled módban piros ablakot kapok valami signature fail felirattal, ekkor BIOS- ban átállítottam a Secure Boot- ot Disable- re. Ekkor pedig csak a PC neve jelenik meg a képernyőn és ennyi, lefagyott vagy nem tudom, megállt a tudomány a gépnél meg nálam is. Aztán átállítottam, hogy lemezről bootoljon, betettem egy Win7 DVD- t (mert aztán mondom ha így állunk, csak a 2Tb- os lemezt fogom formázni és ketté osztani). De itt se történik semmi, a Start Windows feliratnál lefagy, a lemez pedig lassan leáll a meghajtóban. Secure bootot újra visszaállítva meg egyből indul a gépen a Win10, észre se veszi hogy DVD-lemez van benne. Ezt a gépet kaptam MEDION a neve, valami német márka. Mellesleg minden csatlakozóhely meg a levehető fedél is fordítva van rajta. Hogy lehetne leformázni és újratenni a Win10- et (magyart), ezen amúgy angol nyelvű van.

nov. 18. 17:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a D: meghajtón nem tudom másik windows van -e, de vannak program files meg program files (86) mappák. Töröltem is a Program Files mappát, nem volt benne semmi, de a másikat nem akarta. Aztán csináltam megint egy Program Files mappát neki, mert megijedtem. :D A gép nem kérdezi Win indítása előtt melyiket akarom. Ugyanitt van egy WindowsApps könyvtár, amibe nem enged belépni. Próbáltam formázni Win- en belül is, de ott meg azt mondja hogy használja a fájlokat és szintén nem engedi. Lemezkezelőben inaktív a Format ha jobb gombbal a területre kattintok.
nov. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!