Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot kell vennem, mert a...

Laptopot kell vennem, mert a réginek lejárt az ideje. Laikusként nem egyszerű feladat. Mi a véleményetek. Innen vajon melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
dec. 14. 18:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
dec. 14. 18:25
 2/13 A kérdező kommentje:

Elviekben ők garanciát is vállalnak rá a többi használt laptop hirdetéseivel szemben.

Ne firtassuk, hogy vajon mire és mit szólnak probléma esetén, de ők legalább odaírják.

Nem szeretnék 120.000.ft.ért újonnan venni valamit ami telepítve is van, mert gondolom, hogy sokmindent azért még nem kapok.

dec. 14. 18:39
 3/13 Dongaben ***** válasza:
59%
Mire használnád? Ez lényeges kérdés.
dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én innen egyikért sem adnék pénzt, a legdrágábbak is 7-8 éves cuccok.
dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dongaben ***** válasza:
"hardverapro"-n nézz szét. Jobb gépeket találsz, ugyanúgy garanciával.
dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen. Hardweraprón valahol, valaki árul valamit... Ide pedig be tudok menni.
dec. 14. 21:21
 7/13 Dongaben ***** válasza:

Azért, csak nézdd meg! :)

Számítástechnikában több ott a "céges" ajánlat, mint a jofogason.

Ezzel nem veszítesz semmit, csak némi időt.

És egyetértek a "ma 20:33" válaszadóval. Ezek elavult gépek, nagyrészt.

dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek amerikai kiosztású billentyűzete van ráadásul, amin ugyan lehet segíteni matricázással, de az a kevesebb gomb miatt is problémás. Van néhány magyar is, de ezeket is le kellene cserélni szerintem 2-3 éven belül, és kezdhetnéd elölről az egészet. Én csak akkor vennék ilyen régi gépet, ha strapabíró üzleti modell, de ezek itt ahogy írtam, zömében amerikai kiosztásúak, és a Dell-ekről ugyanazt a képet tették fel.
dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen géped van most? Csak mert egy 7 éves i5 géppel és 4GB RAM-mal nem fogsz sokra menni...
dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most? Egy Gb. ramos Amilo pi2512.
dec. 15. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!