Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Blaupunkt 39/210I-GB-5B-FHBKUP...

Blaupunkt 39/210I-GB-5B-FHBKUP-EU nem kapcsol be. Spi csere után bekapcsolt többször is, de utána megint meghalt. Foglalkozik valaki ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés lényege röviden, hogy foglalkozik-e valaki ilyen TV-k javításával?


Bővebben:


BLAUPUNKT 39/210I-GB-5B-FHBKUP-EU típusú TV-m akár fél-1 óra után kapcsolt be eddig, de utána szépen működött. Elért arra a szintre hogy már be sem kapcsol. Neten való kutakodás után az összes lehetséges megoldást megpróbáltam, de nem segített semmi. Legutóbbi próbálkozás az az SPI chip csere volt, ebay-ről rendeltem hozzá, minden paramétere megfelelt ehhez a TV-hez. Kicseréltem, és utána simán be is kapcsolt, ki-be kapcsoltam 3-4x, gond nélkül. Oké, összeraktam felraktam az eddigi helyére, bekapcsolt, átállítottam a nyelvet lengyelről magyarra, és kb fél perc után sötétség, meghalt az egész. Innentől nem reagál semmire. Áram alá helyezve világít a standby led pirosan, de sem a fizikai gombjára, sem a távirányítóra nem reagál. Külső laptopra kötve fel sem ismeri a laptop, azzal sem történik semmi.


Úgyhogy végső soron az a kérdésem, hogy foglalkozik-e valaki ilyen TV-k javításával esetleg?



dec. 16. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha segít valamit, akkor ezt raktam bele: [link]
dec. 16. 16:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szervizek, ahol javítják. >>>gugli [link]
dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!