Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka amiért...

Szerintetek mi az oka amiért 1 évig nem tudok a facebookon megjelölni egy olyan felhasználót aki elutasította a jelölésemet?

Figyelt kérdés
Egy olyan felhasználó törölte a jelölésemet akit nagyon szerettem volna ismerősnek a facebookon.

dec. 17. 11:06
 1/3 anonim válasza:
100%

Ő meg nem szeretne.

Pont ezért nem lehet, hogy ne tudj senkit zaklatni.

dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is jelöltem be olyan embereket, akikért úgymond rajongtam, ennek az lett az eredménye hogy mivel gondolom nem én voltam az egyedüli próbálkozó, jelölhetetlennek állította be magát vagy az adatlapját is tiltotta.
dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék egy wc-t aranyból, de nem lehet. Fogadd el te is, nem kér belőled az illető!
dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!