Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube shortsot valahogy nem...

Youtube shortsot valahogy nem lehet úgymond kiszedni a youtubeból véglegesen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen túl sok időm elmegy gyakorlatilag a semmire. A tiktokot már rég töröltem. Iszonyat kártékony mindkettő.

Ha nem lehet, akkor valahogy törölhetem a youtube alkalmazást androidon?

Ha valami értelmeset akarnék nézni, akkor úgyis tévén vagy laptopon nézném. Így viszont túl egyszerű elővenni és észrevétlenül elpazarlok órákat.

Szerintem ez már túl van az egyéni felelősségen egyébként. Látszik, hogy direkt fejlesztették ilyen addiktívvá.



dec. 19. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet kapcsolni, véglegesen törölni nem lehet, mivel beépített alkalmazás... A YouTube és más alapértelmezett alkalmazások törlésére csak rootolt telefonon van lehetőség.

De van egy jobb tippem: Tanulj egy kis önkontrollt... Csak rajtad áll, hogy mivel töltöd az értékes idődet. Az már egy jó lépés, hogy rájöttél, hogy nem tesz jót neked, és az is nagy lépés, hogy meg akarod ezt szüntetni, tenni akarsz ellene... Innentől már minden csak akaraterőn múlik. Próbálj célokat kitűzni, hogy napról napra kevesebbet használod míg végül egyáltalán nem nyitod meg. Vagy esetleg keress olyan dolgokat, amik lekötnek, foglalkozz azokkal. Hajrá!

dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egyéni felelősség és önkontroll kérdése. Ha nem akarod megnézni a short videókat, akkor nem nyitod meg őket. Ez a módszer még mindig működik úgy is, hogy kénytelen vagy kerülgetni a listában az ilyen videókat.
dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!