Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerült kézbesíteni...

Blabla bala kérdése:

Miért nem sikerült kézbesíteni egy üzenetet messengeren?

Figyelt kérdés
Valakit bejelöltem facebookon, és egyből ráírtam.Az illető perceken belül visszajelölt, de az üzenetemre nem jött válasz.Az üzenetet ugye még azelőtt küldtem el,hogy ismerősök lettünk volna, de tudtommal mikor visszajelöl az üzenetemnek ugyan úgy meg kell jelennie a messengerében. Most vettem észre, hogy az üzenet allítólag nem lett kézbesítve, mert az üzenet után üres kör van pipával, nincs beszínezve. Ennek mi lehet az oka?

dec. 21. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamiért vissza pattant az üzeneted (mert nem jelölt vissza, a facebooknak ilyen napja van stb.), küldd el mégegyszer, nem kell ezen filózni.
dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!