Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11 home verzióról...

Kancácska kérdése:

Windows 11 home verzióról megéri frissíteni pro verzióra?

Figyelt kérdés
Amit vettem laptopot, azon Windows 11 home van. Aktivált termék. Érdemes frissíteni a pro verzióra? Amúgy még árat sem találtam, hogy ez mennyibe kerülne. Plusz a frissítés során az egész op. rendszert újratelepíti, vagyis minden programot beállítást újra kell telepíteni, fájlokat előtte menteni, vagy ez csak egy frissítés, ami nem az egész op. rendszert érinti? Köszönöm szépen a segítséget :)

dec. 24. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Van bármi szükséged azokra a funkciókra, amit a pro nyújt? Ha a kérdést fel kellett tenned akkor valószínűleg nincs, így számodra felesleges.
dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dongaben ***** válasza:
87%

Otthoni felhasználásra nem kell. A "Home" rendszert használók sem használják ki a rendszer nyújtotta lehetőségeket. A nagy többség úgy használja a rendszert, mintha az még egy XP lenne, Ez, az úgynevezett: "Hétköznapi tudat". Működik, és nem érdekel hogyan...

Nézd meg a "Pro" verzió előnyeit. És, ha találsz benne olyat, amire szükséged van, és a "Home" nem tudja, akkor vedd meg.

dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi hiányzik neked pontosan?
dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik elvben semmi de akik ismerik, azoktól kérdeztem, hogy megéri-e, érdemes-e költeni rá. De ismétlem, árat sem találtam, azt sem, hogy ez frissítésként jön, vagy az egészet újra kell telepíteni?
dec. 24. 13:23
 5/8 Dongaben ***** válasza:
84%

Nincs értelme otthoni felhasználáshoz.

A "Microsoft Store"-ból tudsz frissíteni, és ott már nyilván van ár is.

dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thunderfairy ***** válasza:
11%
Linux-ra érdemes inkább váltani.
dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Az egyetlen dolog ami esetleg jól jöhet a Pro-ból a bitlocker... nem értem, hogy ez miért nincs benne a home-ban... azért az adatok védelme elég fontos dolog.. én nem akarnám, hogy ha ellopják a laptopomat, akkor hottáférjenek az adataimhoz is.

Telefonokon ez már egy jó ideje alap. Laptopnál is ugyanígy kene lennie.

dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem fizetnék a Pro-ért egy olyan eszközön, amire van előre telepített Home, otthoni felhasználással. Nekem csak a gpedit szokott hiányozni belőle.


Számomra ez épp elég érv, hogy Pro kulcsot vegyek olyan gépre, amire nincs előretelepített rendszer (kb. az összes gépem), de biztos nem vennék olyan gépre, amin van legális Home.

dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!