Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem szeretném alacsonyan...

Nem szeretném alacsonyan tárolni a gépet,viszont a gamer asztalra nem fér fel a PC a monitor miatt.Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Most újítottam gépet és szeretném hogyha kb. szemmagasságban lenne a pc is,hogy tudjam bámulni néha a belsejét az üveglapon keresztül.Tudom furcsa fétis de én rosszul vagyok attól ha alacsonyan van a PC...Csak az a gond hogy egy 34" monitort vettem és így már nem fér oda a gép az asztalra.Hogyan lehetne ezt megoldani? Nincs valami magasabb de mégis stabil PC tartó állvány?Neten nem találtam ilyet.Egy 550x247x522mm gépházhoz kellene valami.

dec. 26. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmes méretű asztal vásárlása...?
dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccből, hanem komolyan írom. Mièrt nem fúrod fel a falra? Mármint nem konkrètan a gèpházat hanem felfúrsz egy sínes polcot ès arra felteszed. Nekem ilyenen van a modem is fent meg a tv fölè is tettem ilyen a kütyüknek. Megkeresem mindjárt ès belinkelem egy másik válaszban milyenre gondolok.
dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen polcom van, csak szélesebb:


[link]


Ilyen sín van felfúrva a falra, csak rövidebb:


[link]


És ilyenenk vannak benne amiken van a polclap:


[link]


A méretek lehet hogy nem kompatibilisek amiket belinkeltem, csak mintának szántam. Nekem fehér a sín is meg a tartó is, a polc meg sonoma színű.

dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak köszi, lehet így lesz megoldva.
dec. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!