Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Geforce now előfizetés?

Geforce now előfizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha regisztráltam arra hogy megvehessem az elofizetést az kb mennyi idő?
dec. 28. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Mire megvehetem*
dec. 28. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Fura lenne, ha nem azonnali. Egyes fórumoknak szokott időkorlátja lenni, ahol van lehetőséged valamilyen visszaélésre, de egy fizetős szolgáltatást semmi értelme hátráltatni. Nekik is az a jó, ha azonnal megveszed és használod amit akarsz. A bankkártyás fizetés jóváhagyása is azonnali a rendszerekben, ott sem kell órákban vagy napokban mérhető tranzakciós időkre számítani.
dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj azt írja hogy küldenek értesítést ha szabadul fel hely és akkor tudom megvenni az 1 hónaposat.
dec. 28. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre - állításuk szerint - túlterheltek a szervereik, és ameddig nem bővítik, addig nem lehet új havi előfizetést kötni. Normális esetben tényleg azonnal elő lehetne fizetni.

Az éves előfizetésre ez a korlát nem vonatkozik, azt akár azonnal igénybe lehet venni.

Hogy mikor lesz elérhető a havidíjas konstrukció, azt nem tudni. Én lassan egy hónapja várok rá. :)

dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Köszi akkor nem mostanában tudom majd megvenni
dec. 28. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!