Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki letiltott engem, az...

Ha valaki letiltott engem, az látni fogja a képet, ha egy ismerősét megjelölöm egy általam feltöltött képen, amin én is szerepelek?

Figyelt kérdés

XY letiltott. Azonban van egy közös ismerősünk (Z), akivel elég sok fotón szerepelek együtt, amin meg is szoktam jelölni Z-t.


Z profilján látható is a kép, amin megjelöltem és az ismerősei is láthatják. XY, aki letiltott engem, ő is Z ismerősei között van. De én vagyok a fotó feltöltője, aki ugye le vagyok tiltva XY által. Ettől még látja XY a képet a nevem nélkül Z profilján vagy semmit nem lát? Z nincs letiltva neki, tehát nála mindent lát alapból, amit bármelyik másik ismerőse is láthat.



jan. 2. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ha letiltott, számára a profilod olyan mintha nem is létezne, ahogy számondra az övé sem látható, nem található.
jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, látja, ha más tesz ki rólad képet.
jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha kiteszek egy képet, amin megjelöltem egy ismerősét, akkor sem látja az ismerősénél felbukkanni a képet?
jan. 3. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!