Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot vegyem meg...

Melyik laptopot vegyem meg szerintetek? Fő szempont, hogy gyors legyen!

Figyelt kérdés

Lenovo Ideapad 3 (82RN0087HV)

Asus Vivobook (X1504ZA-NJ437W)

Lenovo Ideapad Slim 3 (15AMN8) (82XQ0056HV) (16GB Memóriával!)

Ezek közül én a Slim 3-ra tipplnék, hogy az talán a leggyorsabb a 3 gép közül. Fő használati szempont az böngészés lesz ezért kellene, hogy a lehető leggyorsabb legyen, (gyorsan kapcsolódjon be ne 1-2 perc múlva térjen magához) illetve letölteni szeretnék vele, de gondolom mind a 3 már brutál gyorsan tud tölteni persze, amennyivel enged az intenet!



jan. 2. 12:46
1 2
 11/14 CspCsj ***** válasza:
23%

7520U helyett akkor inkább 7530U, jóval erősebb:

[link]

[link]

jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 CspCsj ***** válasza:
60%

Nekem 1235U-val egy Dell Vostro szimpatikusabb:

[link]

jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia, ha aktuális még a kérdésed, én most vettem egy hete Asus Vivobook (X1504ZA-NJ437W) gépet. Nagyon szuper! Kellemeset csalódtam benne, nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz! Előtte egy Apple macbook air 2020 as gépet használtam 3 évig. Annál a gépnél tapasztaltam gondolkodást, melegedést, rendszeres youtube újraindulást, nem szerette ha több ablakkal dolgozom, ha pedig a telefonomról 128GB akartam lementeni a képeket külső adattárolóra egyszerűen felejtsd el. Csak a saját tapasztalatomat írtam le, mindenkinek szíve joga eldönteni mit vesz és használ.
febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is az ASUST vettem meg :) sajnos akkor még nem esett le az ára most igen rá 2-3 héttel, de teljesen jó. Számomra tökéletes:))
febr. 13. 07:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!