Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a 30-as...

Lehetséges, hogy a 30-as számú mobilomról küldött sms-t nem kapta meg a 30-as másik szám?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm azt állítja, hogy nem érkezett meg hozzá két sms-em.

Nagyon fontosak voltak, de neki nem áll érdekében tudni az információkat, amit küldtem. Meg is mutatta, hogy lássam, nem szerepel a mobiljában.

Lehet, hogy törölte?

Ő T-comnál szerződött számhordozással, én a Yettelnél (volt Telenor) vagyok számhordozással.



jan. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma lehetséges volt, ugyanis a Telekomnál és a Vodafonnál kb. dél körül hálózati kimaradások voltak:

[link]

jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

De a két sms-t nem azonos napokon küldtem. Másoknak azonos időben küldött sms-eim megérkeztek. Csak neki nem. Az én telefonomban benne vannak.

jan. 2. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltatótól kikért hívásrészleteződben nézd meg. Ha szerepel az a 2 sms, akkor a Te szolgáltatód szerint felépült a kapcsolat. Ekkor kérhetsz keresést náluk hivatalos válasszal, hogy megkapta-e a másik fél. Ebbe bevonják a másik szolgéltatót is. Ha komoly a dolog, te is mehetsz az állásfoglalással a másik szolgáltatóhoz. Okos dolog az sms kézbesítési értesítőt bekapcsolni, nem kerül pénzbe. A küldött sms fotójával és az állásfoglalással te bíróság előtt védve vagy, mint egy ajánlott küldemény cetlijével. Persze nem tudni, hogy mekkora a gond, de volt ügyfelem, akinek ez segített egy alvállalkozói követelés bírósági visszautasításában.
jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékes választ!
jan. 3. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!