Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni tőle ???

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek és BUÉK.Települt a W/10-re 2 db.kéretlen valami,amit sehogy sem tudok kitörölni,nem engedi magát!Az egyik-" +360 TOTAL SECURITY /free/ " állitólag ez egy hamis virusirtó,de igazából virus !!,a másik " CLICK to Aim AD " nevü,ez pedig kisméretü ablak formátumban szexpartnert kereső nőket dob fel !! Próbáltam a revo uninstallerrel,malwarebytes-el,de nem reagált rá !! Kérném,segitsen valaki egy kezdőnek.

#vírusvédelem #kéretlen program eltávolitása #rendszergazdával kapcsolatos kérdések
jan. 3. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:

pl.:

LockHunter

-Telepítés után meg kell keresni a “törölhetetlen” mappát, majd jobb egérgombot kell rajta nyomni, és a “What is locking this folder?” menüt kell választani. Majd a megjelenő ablakban a Delete it gombot kell megnyomni!

[link]


vagy:


Unlocker Portable

[link]


vagy:


IObit Unlocker Portable

[link]

jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csökkentett módú indítás és úgy megpróbálni a Revo Uninstaller-rel eltávolítani?

Automatikusan induló programoknál is meg kellene nézni, hogy elindul -e automatikusan, mert ha igen, ki kell kapcsolni és utána már biztosan eltávolítható.

jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi ! 1.-nek mondanám,hogy a lock huntert letöltöttem,azt irta,hogy sikeresen telepítettem,,DE NINCS SEHOL A GÉPBEN !!!??.Az unlocker letöltését az amit ki akarnék törölni /az AD CLICK to Aim /sikeresen blokkolta,+ a Malwarebytes is blokkolta,nem engedte telepíteni !!! Az érdekes az egészben,hogy ez a 2 Kéretlen szar a telepitett programok és szolgáltatások listáján nem is szerepel !A tálca jobb sarkában az értesitési ikonok között található a 2 ikonjuk !Kitörlöm őket,de ujrainditás után ismét ott vannak!
jan. 3. 15:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi ! 2.nak mondanám,nem értek a csökkentett módu induláshoz,az automatikusan induló programoknál ott van,de NEM ENGEDI A TILTÁST,nem tudni,hogy miért !!! Egyébként az első válaszolónak jelezném,hogy a mappáját a C lemezen a programfájlok között megtaláltam,törölni akartam,de kiírta,hogy rendszergazda engedély kell hozzá,én vagyok egyedül a r.gazda,de nem tudom,hogyan kell megszerezni az engedélyt és átadni .Utánna néztem az engedély szerzéseknek,de legtöbb helyen angolul van a segitség,vagy profi nyelven közlik a teendőket,ami nekem majdnem kínai ! Valószinü,feladom,vagy szakembert keresek. Köszönöm szépen a segítő szándékot.
jan. 3. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig odaírtam mit kell csinálni:


"-Telepítés után meg kell keresni a “törölhetetlen” mappát, majd jobb egérgombot kell rajta nyomni, és a “What is locking this folder?” menüt kell választani. Majd a megjelenő ablakban a Delete it gombot kell megnyomni!"

jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem értem !!Milyen telepités után,amikor nem lehet,NEM ENGEDI !!! feltelepíteni a Lock Huntert és az Unlocker Portablét !!!!!!!!! Mit nem lehet ezen érteni ???????????? BLOKKOLJÁK A FELTELEPÍTÉST !!!!!!!!!! Köszönöm a segítséget !
jan. 3. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Nála miden működik. Ha kevésbé értesz hozzá akkor inkább szólj valaki ismerősödnek aki jobban ért hozzá.

[link]

jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát ez veszett fejsze. Szedd le az legújabb telepítőt a Microsoft oldaláról, azt teljes újratelepítést neki (partíciók formázásával-törlésével).
jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak mappa törlés kevés az ilyen xarok esetén. berágta az magát ide-oda. Talán a csökkentett módot megpróbálhatod, profi uninsteller programmal. Pl Revo... ha már fent van.

De esélyes egy újratelepítés, ha csökkentett mód után is ez van, és marad.

jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az "Erőszakos eltávolítás"-sal próbáltad törölni és avval se törölte?


#9 - A legtöbben nem törlik a maradványokat mert amikor felugrik a Reboot ablak rákattintanak az OK-ra és újraindítás után már nem szedi össze a maradványokat.

jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!