Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » OBS studioban, hogy tudom...

OBS studioban, hogy tudom beállítani, hogy halljam magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom beállítani, az obs studioban, hogy halljam az ott történő hangokat, zajokat, hangeffekteket?

jan. 14. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzá kell adnod a mikrofont, mint audio forrást. A leírás részt nem egészen értem, milyen effektre gondolsz?
jan. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozik, hogyha mondjuk streamelek, vagy videózok, hogy oldjam meg azt, hogy amit nézem, halljam is a fül/fejhallgatóban?
jan. 14. 11:49
 3/4 CspCsj ***** válasza:

A főablakban a Mikrofon csíkja alatti fogaskerék gombra kattints, és a Mikrofon sorában a "Figyelés kikapcsolását" állítsd át "Figyelés és kimenet"-re.

[link]


Kicsit részletesebben:

https://www.youtube.com/watch?v=LePJVe0X1p8

jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Kicsit elírtam:

- "Csak figyelés (kimenet némítása)" = továbbítja ennek a forrásnak a hangját a hangszóróba/fejhallgatóba, DE NEM továbbítja a stream-be/felvételbe

- "Figyelés és kimenet" = továbbítja ennek a forrásnak a hangját a hangszóróba/fejhallgatóba, ÉS továbbítja a stream-be/felvételbe

jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!