Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet letölteni...

Mikii200q kérdése:

Miért nem lehet letölteni Appstore-ból semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap találkoztam a problémával, miszerint nem tudok letölteni semmit se Appstore-ból. Se mobilneten, se pedig WiFin nem működik. Próbáltam másik WiFi hálózatot is, semmi változás. Ezen kívül az IOS update se akar le töltődni és települni.. nagyon frusztráló, pedig tárhelyem is van bőven. Apple oldalán sem találtam semmi hasznos infót, azon kívűl hogy indítsam újra a készüléket. (Iphone 11 128gb)



jan. 15. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a pontos hibajelenség, van-e hibaüzenet?
jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Frissítésnél azt írja “Szoftverfrissítés sikertelen volt. Próbálja újra később”

App telepítésnél meg nem ír semmit, szinplán el se kezdi telepíteni.. Kijelentkezni se tudok mert nem tölti be. Azt írja “Hálózati hiba. Próbálja újra”

Szerintem egy régebbi biztonságie tésből megpróbálom iTunes-ról visszaállítani :/

2napja sz.pok vele..

jan. 15. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

hálózati hiba lehet.

hálózati beállításokat állítsd vissza

[link]

jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!