Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp-s laptopon nincs...

Windows xp-s laptopon nincs beállítva egy rendszergazdai fiók sem, ezért nem lehet programokat telepíteni rá. Hogy lehet beállítani ilyen fiókot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nincs! Ha egy fiók van, akkor az a rendszergazdai. Ha egy sincs, akkor az fertőzött Windows op.rendszer. Vagy valami gagyi vacak.
2010. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van?! Lopott laptop?
2010. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem is lopott, de bénán lett rárakva a Windows. Vagy valami agyonmoddingolt vírusfészek telepítőt használtak.

Rakd újra a Windows és nem lesznek ilyen gondjaid Ehhez kérj meg valaki olyat, aki tényleg ért is hozzá.

2010. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kösz a segítséget.... Nem lopott, nem gagyi (Hp).


Amikor kiiktattam az állandó jelszókérést bejelentkezéskor, nem állítottam be rendszergazda fiókot.


Aki tud hasznos tanáccsal szolgálni, az válaszoljon!

2010. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Indítsd csökkentett módba a Windowst, jelentkezz be rendszergazdaként. Módosítsd a fiók típusát rendszergazdára. Ha nem válik be mentsd el a dokumentumaidat a régi fiókodról, töröld a fiókot, majd hozz létre egy újat szintén rendszergazda.


UI.:

Egyébként értelmetlen lejelszavazni a Windows XP-t, mert nevetségesen egyszerű azt megkerülni ha nincs titkosítva a fájlrendszer is. Gyakran csak saját magát szopatja meg vele az ember.

Esetleg laikusok ellen lehet hatásos, a rutinosabbak már kiröhögik a jelszókérő ablakot.

2010. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sanyika007 ***** válasza:

Mivel a Program Files, Windoes mappákat módósítod ezekhez redszergaza, vagy más jogok kellenek. Ha alkalmazásoka, programokat telepíted akkor érdemes egymappát a C:\User néven létre hozzni. és ezt kiválasztani a telepítéshez.

Megfogsz lepődni! :)

2012. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Windows XP. Elrontottam elsőre a rendszergazdai fiókot, meghagytam, de létrehoztam egy rendszergazdi fiókot. Csak azért, hogy ne legyen azonos a neve. Most ezt használom.
2012. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de az utóbbi kettő óta már nincs meg az a laptopom.
2012. máj. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!