Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen 120-140mm-es számítógép...

Milyen 120-140mm-es számítógéphűtő ventilátort vegyek a házhoz? + Elosztó

Figyelt kérdés

-KERET:45e FT

-Fő szempont: Légáramlás

Alapból van 4db A-RGBs venti a házba.

Probléma:Alaplap 12V RGB-t támogatja de a házba meg A-RGB van.

Gondoltam arra is, hogy veszek valami átalakítót, ami átalakítja a sima RGB-t A-RGBre és sima ventilátorokat is befogadja, amíg nem cserélem le az összeset A-RGB/RGB-sre.



#légáramlás #120-140mm ház venti #A-RGB / RGB #45e FT keret
jan. 25. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél egy 2-3 ARGB csatis alaplapot.


Vagy vannak argb vezérlők, akár hardveraprón is ((3-5 ezer) bár ezek nem vezérelhetőek windowsból, csak a néhány funkció van rajta.)

Bár... ilyen argb vezérlő, ha a ház argb gyárilag, akkor általában kell benne lennie ergb vezérlőnek. Nem? Nincsen? Nincs színválasztó gomb se a házon? Se vezérlő belül?


Sima rgb-t nincs értelme argb-re konvertálni, talán nincs is ilyen.


Én amúgy az arcticot szeretem ventikből, mert már nagyon alacsony sebességtől indulnak, így idle/netezős/filmezős felhasználásnál is halálcsendes, mégis van légmozgás (bár ilyen felhasználásnál talán nem is szükséges, de egyrészt jól mutat, másrészt meg szeretem, ha van légmozgás ilyen alacsony fogyasztási használatnál is). És persze felpörögve sem hagynak csendben.


Vagy van a pl lian li-nek ilyen 3 venti + argb vezérlő +ventielosztó. ST120 ventikkel. Bár asszem ezt szarnak mondják, mármint a vezérlőt, hogy gépházon belülre kerül a gomb, így szar vezérelni... de hát többi is ilyen, nem? Na mindegy, ennyire nem értek hozzá én sem, de kezdésnek érdemes ilyesmi pakkokat is nézni

jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!