Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a játékvezérlést a Fifa 21 -ben? Steamen keresztül. Help!! Microsoft Xbox Series X/S Carbon Black vezeték nélküli kontroller

Figyelt kérdés

Mortal Kombat 11 en szépen viszi az irányítást


Fifa 21 játékon belül meg egy két gomb müködik..


már két órája szenvedek, kérem segitsen valaki aki le tud nyugtatni! :)


Köszönöm



#irányítás #FIFA 21 #Microsoft Xbox Series X/S Carbon Black vezeték nélküli kontroller
jan. 26. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Steam. Játékra jobb katt, és akkor lehet vacakolni a kontroller beállításokkal, hogy legyen steam kompatibilis mód,vagy ne legyen, de szerintem xbox kontrollert külön is ki lehet választani. Ha steamos mód, akkor azt is valahogy testre szabhatod gombonként.


Ha sehogy nem akar menni, akkor, akkor előbb lépj be a steam full képernyős módjába, és először is teszteld, hogy maga a steam jól érzékeli-e a kontrollert, tudsz-e lépkedni a steamben kontrollerrel. Nem jut eszembe mi ennek a full képernyős módnak a neve steamben, tehát maga a steam vált ilyen konzol módra ilyenkkr, és kontrollerrel vezérelhető ilyenkor. És így indítsd a játékot.


Fifa 21 az rögtön indul steamből? Vagy előbb elindítja az ea appot, és abból indul a fifa? Ha így van, akkor a steamhez add hozzá az ea appot, mint külső játék. Lépj ki az ea appból. Steamben ellenőrizd, hogy az ea appra be van-e kapcsolva a steam kontroller kompatibilitás. Indítsd el steamből az ea appot, és utána az ea appból[amj most már a steam kontorller kompatibilitással indult el)

Van olyan játékom, ami csak így halandó menni kontrollerrel... ea meg totál leszarja az egészet, full bugos minden, pc már senkit nem érdekel.


De nekem nem xbox kontrollerem van, hanem egy sima windows kompatibilis általános kontroller. Xbox kontrollert minden további nélkül kellene érzékelnie minden játéknak, mert az az alapvető windowsban az elmúlt mos már nagyon sok évben, amióta erőlteti a microsoft.


Windows storeból le van töltve az xbox kontroller app? Azt is ellenőrizd.


Ja, és bocsi, nincs előttem a gép, szóval nem tudom semminek sem a pontos nevét és helyét, de remélem azért nagyjából érthető, és megtalálod mikre gondoltam.

jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!