Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Steamen, Epicen és a többi...

A Steamen, Epicen és a többi áruházban nem tudok játékot venni, ha nincs bankszámlám?

Figyelt kérdés
Esetleg nem megoldható készpénz átutalással az adott áruház számlájára? Én nem vagyok jártas az ilyesmiben sajnos, mielőtt kiröhögne valaki. :)

febr. 7. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha veszel az adott oldalra ajándék kártyát (amin egy kód szerepel) és beváltod, akkor tudsz csak.
febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan mutass már egy boltot, ahol kp-ra veszel giftet.
febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel mit is akartál mondani?
febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Talán azt, hogy lehet venni ajándékkártyát?
febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ok, akkor linkelj egy boltot, ahol KP-ra megvásárolhatom. A feleslegesen idehozott listád alapján itthon csak a bestbyte forgalmazza. Kérem akkor a linket a bestbyte termékéről.
febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Csinálj paypal számlát és azt lehet top up-olni belföldi utalással.
febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted a cro-magnoni, aki 5 perc alatt képtelen számlát nyitni magának (2024-ben) majd besétál egy bankba, és kp-t utalgat?
febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs, akkor vetess mással, valszeg minden ismerősödnek van. Nem is értem hogyan nincsen neked... mindenhez kell már. Még a kis EV-knek is.
febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!