Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van van az, hogy a...

Miért van van az, hogy a laptop nem látja a saját routeremet, de a telkomosat igen?

Figyelt kérdés

Adott egy régi laptop, feltelepítettem rá a jogtiszta win 10-et (korábban win 7 volt rajta egyéb okok miatt).

Telkomos optikai kábeles netem van, amihez adtak egy sagemcom modemet, amin van wifi és 4 lan csatlakozás is.

Dell latitude e7240, a dell web oldalon a támogatás résznél, a szerviz azonosító alapján felismerte a laptopot és minden drivert feltelepítettem. Minden működik is, de az Asus archer ax73 routeremet nem látja, router alap beállításokon van, saját magát optimalizálta. Minden más eszközöm az asust használja és tökéletesen működnek.



febr. 8. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Régi eszköz, nem támogatja azt a wifi szabványt vagy csatornát amit az Asus sugároz. A Telekomos régebbi szabványt használ, mivel a szolgáltatói eszközök olcsók, amikbe nem teszik bele az újakat.
febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!