Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Istyle- nál szerintetek lesz...

Istyle- nál szerintetek lesz még 0% THM- el részletfizetésre lehetőség?

Figyelt kérdés

Úgy láttam, hogy korábban volt, viszont akkoriban még jó volt a gépem, így nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Aztán nyilván most amikor a gépem megadta magát akkor már nincs ilyen lehetőség.

Szívesebben vennék most laptopot részletre, mert olyan élethelyzetben vagyok, amikor inkább kisebb részletekben szeretném fizetni az árát. Nem pedig egyben több mint fél millió forintot.



febr. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Létezik ám más márka is, ahol feleannyiért kapsz jobb teljesítményt.

Amúgy nem lesz ilyen. A boltokban áruhitel van egy külsős pénzügyi partnertől, akitől lényegében hitelt veszel fel, csak azt egyből a boltnak folyósítják, te pedig a terméket kapod kézhez, utána a pénzügyi szolgáltatónak törlesztesz. A jelenlegi magas kamatkörnyezetben nem fogsz jó hitelt találni még bankban sem, nem hogy a kicsiknél akik degeszre akarják keresni maguk ezen.

febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy létezik más márka is. Jelenleg is egy Lenovo gépet használtam ami akkoriban amikor vásároltam elég jónak számított. Szerettem is, viszont most MacBookot szeretnék vásárolni, úgy érzem most erre van szükségem.

Néztem, hogy most milyen “lehetőség” van náluk, amit te is említesz. Viszont karácsony előtt volt rá példa (0% THM) azért kérdeztem, de lehet már lemaradtam róla.

febr. 8. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Jelenleg a részletfizetésre az istyle-ban a legolcsóbb 13"-os MacBook Pro-ra a kamat évi fix 7,67%. Ilyen inflációs környezetben ez igazán bargain. xD


A 0%-os THM-ek is kamu promóció egyébként, egyszeren megemelik az árat, és így is megéri nekik a részletfizetés.


Ha megér neked 6-700ezer forintot egy laptop, mert olyan munkád van, hogy nem elég jó hozzá egy feleannyiba kerülő Dell vagy Lenovo vagy HP laptop, akkor ezt ki kell fizetni.


De akkor is ki kell fizetni, ha csak fel akarsz vágni az Apple termékkel, vagy csak az Apple "életérzés" kell neked.

febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most van náluk március végéig esetleg akit még érdekel és követi a kérdést 😊
márc. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!