Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Jozsoo kérdése:

Miért nem tudom feltelepíteni a Fortnite játékot? Az unokám úgylátta, hogy már nagyon tele az 500-as M2-es ssd és úgygondolta letöröl ezt-azt. Ezután nem lehetett használni ezt a játékot, újratelepítési próbálkozással sem.Ezután újratelepítettem...

Figyelt kérdés

az egész gépet (win 10 pro) és így sem lehet feltelepíteni, 2-3%-nál megáll és egy hibaablakot dob. Minden más hibátlanul működik.

Ha megírjátok, hogy lehet ide képet felrakni, akkor küldök képet a hibaüzenetről.



febr. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy külső oldalra kell a képet feltölteni (pl. kepkuldes.com), és az ott kapott linket berakni. A hibakód is egy konkrét problémára utal, arra keresve is lehet megoldásokat találni.
febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Remélem sikerült a képet megosztanom veletek.

febr. 17. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt tömegesen írnak erről a hibáról:

[link]


Van aki szerint az Epic launcher legfrissebb verzióját kell futtatni hozzá, ne egy régi telepítőt. Valamint a kliensben is ellenőrizni kell, hogy tényleg a legújabbra frissült-e.

febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!