Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX- ONE S nem indul el. Mit...

XBOX- ONE S nem indul el. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Miután bekapcsolom az xbox-ot a "konzol előkészítése folyamatban" kép jelenik meg ami azonban 50%-nál megáll és egy hosszas idő után a "something went wrong" felirat jelenik meg, ami mellett két opció van: konzol újraindítása és a troubleshooter opció. Olvastam, hogy offline update-el lehet megoldódik a probléma de a troubleshooteren belül nem engedi hogy az offline update opcióra lépjek, pedig a pendriveot formáztam és rátelepítettem a megfelelő fájlt a microsoft oldaláról ill a konzolt kihúztam és leg. 30 mp-ig nem dugtam vissza ahogy javasolták A konzolt próbáltam resetelni, de ugyanúgy lefagy 50%-nál ill. a something went wrong feliratot kapom.

febr. 18. 15:57
 1/1 anonim válasza:
Ha garis, akkor gyors szervíz. Ha nem, ugyanúgy szerviz csak akkor már fizetni is kell mellé majd..
febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!