Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (Windows 11-ről vanszó) Media...

Evil05 kérdése:

(Windows 11-ről vanszó) Media Playerrel otthoni média megosztást szeretnék csinálni, ami eddig működött is, de most 1068-as hibakódra panaszkodik. Hogy lehetne a problémát orvosolni?

Figyelt kérdés

#megosztás #Media Player #Windows hiba #otthoni megosztás #média-adatfolyam
febr. 19. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
febr. 19. 16:47
 2/7 A kérdező kommentje:
febr. 19. 16:52
 3/7 A kérdező kommentje:
febr. 19. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

ez a windowsos nekem mindig szar volt.

szedd le a serviio-t onnan, ahonnan a filmeket is lopod. sokkal egyszerűbb lesz.

márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát windows, ahogy a mottója is mondja: "Nekünk lehetőség, neked kihívás!" ezért szerintem is jobb kihagyni, és egy külső alkalmazást használni mint az említett serviio vagy esetleg a plex.

Ez is olyan mint anno az Explorer. Arra jó, hogy letöltsd a Chrome-ot. Nem érdemes küzdeni a beépítettel, ha van jobb.

márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ncore-on megprobálom akkor ezt a serviiot! TV-vel hogy érem el?
márc. 16. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben beállítottam, tökéletesen működik! Köszönöm a segígtségeteket! :)
márc. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!