Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom teljesen lefagyott,...

A laptopom teljesen lefagyott, ezért mérgemben kikapcsoltam az egészet úgy, ahogy volt. Amikor újra bekapcsoltam, csak a Boot Manager jelent meg, amiből nem tudtam tovább lépni, mert nem adott választási lehetőségeket. Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

febr. 22. 18:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha van telepítőlemezed vagy USB kulcsod, próbálj arról bootolni.
febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ha meghibásodott a HDD vagy SSD, az is járhat fagyással, tehát nem az a gond, hogy mennyire voltál ideges, ez nem rajtad múlt.

Hibátlan gép kibírja az áramtalanításokat "menet közben" is.

Kivenném azt a rendszerlemezt és asztali gépben megvizsgálnám.

febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Az bizony háttértár hiba lesz, ahogy előttem is írták.

Ha SSD, annak szokása, hogy csak úgy "eltűnik", és általában kuka (vezérlő hiba).

#2, szerintem, ha tudná, hogy kell kikapni a háttértárat és berakni asztali gépbe, nem kérdezne minket gyk_hu-n

febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki megint, aztán vissza, hátha spontán gyógyul.
febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!😊

Ha újrarakják az operációs rendszert, a gépemen lévő fájlok, képek stb. elvesznek?

febr. 22. 19:31
 6/11 anonim válasza:

Az a régi/halott háttértáron van/volt.

Az emberke, aki újrarakja meg tudja mondani, meghalt, vagy menthető.

Ha rendkívül fontos, a Kürt Zrt-s emberkék ki tudják olvasni neked a lemezt/memória chipet, de az százezer forint felett lesz bőven.

febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
52%

3.

Nem véletlenül írtam, hogy "én mit tennék", amiben benne van az is, ha nem ért hozzá, akkor mit kellene tenni, akár segítség kérése mellett.

Ezt majd ő kitalálja.

Tehát a válaszom mögött van egy bizonyos gondolat, valamilyen logika, amit te adott esetben fel sem fogsz, csak valamiért szükségét érzed egy tök felesleges kommentár elengedésének, vagy épp engem való hülyének nézésnek, amikor te azt hiszed, hogy én arra nem gondolok, amire te célozgatsz.

Pedig mégis. Tehát itt is nagyon érvényes:


----------------------------------

A válaszadásra vonatkozó szabályok

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:

-- Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%

7

Mi lenne, ha betartanád a szabályt, amire hivatkozol, ugye nem megy, mert viszket a billentyűzeted.

Én legalább nem csak a te írásodra válaszoltam, az csak egy megjegyzés volt a te megjegyzésedre, amitől hülyének érezheti magát a kérdező.

De lehet, hogy csak villogni akartál, hogy "te mit tennél, amit a másik nem tud", ez esetben bocs, további szép estét.

febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha újrarakják az operációs rendszert, a gépemen lévő fájlok, képek stb. elvesznek?"

Alap, hogy amikor új a gép(en az oprendszer), akkor létre kell hozni a C-n egy mondjuk "Cuccaim" nevű mappát, és mindent, ami fontos, abba kell menteni, akkor újrarakás esetén is megmaradnak.

febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet ugy felrakni a windowsot, hogy nem torlod az adatokat.

DE!! A regi windows mappa ott fog maradni, windows_old neven. Tehat sok helyet foglalhat

febr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!