Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A barátomnak van egy alaplapja...

A barátomnak van egy alaplapja aminek a neve Z77 Extreme4 és abban egy AMD processzor van és nem tudom hogy, ez hogy lehetséges? (a proszesszort 2011 ben gyártották es az alaplapot is akörűl), ezt egy ismerősétől kapta és neki műnködött.

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre is!

febr. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alaplap Z77 Extreme4 LGA1155 tokozású Intel procikat támogat. Ott valaki valamit benézett és nem lehetséges.
febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Intel lapban amd proci..?

Ha nem működik ne csodálkozz.


És ne hagyd hogy átvetjen.

febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez az állandóan a "barátomnak" duma
febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felrebeszelt, mas nevet mondta
febr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a hwinfo64 lapot róla!
febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fizikailag nem lehet beletenni a foglalatba.

Egyszer egy ismerősöm váltig esküdözött, hogy belerakott ddr2-es foglalatba ddr3-as ramot és az működött is. Aztán még én voltam a hülye, mert nem hittem el. Nagyon megsértődött rám.

ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PGA procit az LGA alaplapba jó vicc.

[link]

Az AMD 2 évvel ezelőttig PGA tokozást használt, az Intel lassan 20 éve áttért az LGA-ra. A kettő egymás ellentéte, csak kalapáccsal vered bele az AMD procit abba a foglalatba. 😆

ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!