Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy filmsorozat...

Letöltöttem egy filmsorozat 1. évadát az nCore-ról. A 22 részből 1 részt tudok megnézni (pendrive-ra feltöltöttem) tévén, a többi fájlt nem ismeri fel. Laptopon mind nézhető. Hogy lehetséges ez, mikor minden egyes epizód ugyanaz a fájl?

Figyelt kérdés
Kaptam olyan választ, hogy át kell konvertálni. Hogyan? Ehhez én nem értek.
márc. 2. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
264 kódekes változatot töltsd le. Azt megeszi minden az elmúlt 15 évből
márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fuss rajta át avidemux progival. Én például a YouTuberól szoktam letölteni korábbi élő adásokat, van amit megeszik a 2016-os set top boxom, van amit nem, pedig mind ugyanaz. Ha átfutok rajta, esetleg ki is vágom a nem kellő részeket, de nem muszáj vágni, csak copy módban elmentem (azaz nem kódolja újra, minden marad ugyanaz), már viszi.
márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, de sajnos ez nekem "kínai". Kutakodtam a film részeinek műszaki leírásában, rájöttem, hogy a 13. rész, ami oké codec Xvid, a többi, amit nem tudok lejátszani DivX3 low. Szóval ez itt a probléma. Lehet ez valahogy orvosolni?
márc. 2. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Át kell konvertálni. A 2-es válaszban említett program képes rá.
márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen valamennyisegítséget!
márc. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!