Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 4 másnak sem okozott...

GTA 4 másnak sem okozott maradandó élményt?

Figyelt kérdés
Nagy GTA rajongó voltam/vagyok de a 4.resz számomra elég felejthető volt, nem volt az a magával ragadó hangulata, nem volt az a feelinges, teljesen felejthető volt
márc. 2. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az összes játék ilyen. Annó végigtoltam több 100 játékot, egyiket se vettem elő újra évek múltával.
márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, az biztos, hogy a 4-nek van a legszarabb főszereplője. Zavaró a folyton komor new york képe. Szatlr az egész optimalizálás is.

De alapvetően az 5-ben is már hiába javították ki a feeling részét, próbáltak újdonságot belecsempészni, a lényegi dolgokon már nem.. nem ők, hanem úgy általában a játékok. Zéró újdonság, ezerszer elcsépelt sztorik, repetitív küldetések.


Borzasztó unalmasak a játékok. Nagyon ritka egy-egy jó káték, ami lefoglal.

márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ötödik sem, mások szerint meg a 4-es volt a leg-leg. Nem vagyunk egyformák.
márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!