Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy olyan problémába ütköztem,...

Egy olyan problémába ütköztem, hogy nekem itthon csak egy 60 Hz-es monitorom van, de Xboxozás közben véletlen a beállításokban 120Hz-re állítottam és most annyit ír ki, hogy "nem optimális mód", de nem tudom visszaállítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
márc. 2. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Rákötöd az xboxot egy olyan eszközre amit támogat és visszaállítod. Vagy vakon végignyomkodod a megfelelő gombokat a kontrolleren, ami visszaállítja. Vagy reset.
márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van lemez a konzolban, vegye ki.

A konzol kikapcsolásához tartsa nyomva a konzol elején lévő Főkapcsoló gombot körülbelül 10 másodpercig.

A konzol bekapcsolásához nyomja meg és tartsa nyomva a Főkapcsoló gombot és a Kiadás gombot, míg egy hangjelzést nem hall. Az első hangjelzés azonnal hallható, ezt 10 másodperc múlva egy második követi. A tápellátást jelző fény villog a második hangjelzés előtt. Ne engedje el, amíg meg nem hall egy második hangjelzést, vagy nem látja, hogy a konzol kis felbontású üzemmódban indul el (az Xbox indítóképernyője kissé pixelesen jelenik meg).

Megjegyzés: Ha Xbox Series vagy Xbox One S All-Digital kiadású konzolt használ, akkor ehelyett nyomja le és tartsa nyomva az Xbox gombot és a Párosítás gombot, mivel a konzolon nincs Kiadás gomb.

A művelet mindkét esetben alacsony felbontásban (640 × 480) fogja elindítani a konzolt.

márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!