Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja a google hogy tele...

Dotpict kérdése:

Miért írja a google hogy tele van a tárhelyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, amikor belépek a fotóimhoz, akkor azt írja hogy nem tudja a többi médiámat lementeni, mert tele van a tárhelyem(15gb/15gb) a google fiókomon meg hogy emaileket sem fogok tovább kapni, viszont nekem azt mutatja hogy a fotoim 13,77 gb-ot foglalnak el, a drive,email egyebek meg 1,23-t. Viszont nekem annyi fotom(videom) meg nincs, hogy 13gbt foglaljanak. Esetleg valaki tud segíteni, ilyenkor mit kéne tenni?(nem szeretnek több tárehlyet venni)

márc. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem foglal annyi helyet mint amennyit ír? Egy mai telefon simán csinál már 5-10 megás képeket, ebből 100 kép már 1 GB környékén lesz. Ha megnyitod a fotókat és abban egy képet, az információ gombon látod a méreteket.
márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most ebben mi a kérdés? Ha nem szeretnél tárhelyet venni, akkor töröld ki a felesleges dolgokat, ami meg kell, azt mendtsd át máshova.
márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szép öcsém, akárhogy osztok-szorzok a 13.77+1.23 az pontosan 15. Tele van az koppra.

Általában a nagyfelbontású (4K) videók töltik gyorsan.

Én szelektíven arhiválok csak Driveba, a sok helyet foglaló dolgok offline HDD-n pihennek. A felesleg megy a kukába.

Rá kell szánni pár órát, tuti, hogy az összes fontos dolgod elfér 3-4GB-n (amit mindig magadnál tartanál) a többi elfér egy asztali gépen.

márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!