Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-ról le lehet valahogy...

Youtube-ról le lehet valahogy tölteni egy videót?

Figyelt kérdés

Van fent egy torna, amit nagyon megszerettem, de látom, hogy aki feltöltötte nem igazán aktív mostanában. Letölteném arra az esetre, ha esetleg megszűnne a csatornája. Van ilyesmire valami megoldás?

Köszi előre is, ha segít valaki.


márc. 13. 05:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Kifizeted a premiumot, és nyugodtan töltheted őket
márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
81%
márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
yt-dlp-t használom, töltöttem már le koplett csatornákat is.
márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen: [link]
márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Még az elsőnek is, a prémiumon amúgy is gondolkodom, mert pont a tornák közben zavar az 5 percenkénti reklám. Prémiummal is lehet tölteni tényleg? Bocsánat a hülye kérdésekért, de nem vagyok egy számítástechnika zseni.
márc. 13. 11:20
 6/16 anonim válasza:
61%

Vannak reklám blokkolók böngészőkre ublock origin bővítmény - vagy pl alapból brave böngésző, androidra revanced.

De persze tőlem fizetheted a prémiumot is.

márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
#1vagyok, igen le lehet tölteni majd offline módon bármikor visszanézheted. Akár több órás videókat is ha van elég tárhelyed. Sőt a videó minőségét is beállíthatod, így kevesebbet foglal. meg azt is, hogy csak wifiről töltse. Lesz egy yt music appod is, ami egy zenelejátszó app, szóval spotify se kell. (köszi a sok okosnak a minuszt amugy?)
márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell prémium, ublock originnel nézheted reklámok nélkül a youtube-ot. Chrome-on már nem biztos, hogy működik, de pl. Firefoxon igen. Letölteni pedig külső megoldásokkal tudsz prémium nélkül is.
márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Abban az értelemben, ahogyan a többség (és gondolom a kérdező is) érti a letöltést, úgy nem lehet YouTube Prémiummal letölteni. Nem lesz egy videó fájlod, amit bárhova tehetsz és bármikor megnézhetsz.


A Prémiummal kapott letöltési opció csak arra szolgál, hogy a YouTube alkalmazásban net nélkül is meg tudd nézni a videókat (pl. repülő vagy egyéb hosszú utazáshoz, tervezhető net nélküli videózáshoz).


Viszont a videók ilyenkor is a YouTube rendszerében maradnak az appon belül. Csak a YouTube appban tudod megnézni és bár sosem teszteltem, de nagy valószínűséggel, ha az eredeti videót letörlik a YouTube-ról, vagy a csatorna megszűnik, akkor a telefonodról is törlődni fog, amikor netet lát a telefonod és érzékeli, hogy a videót törölték.

márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Kíváncsi lennék hogy a prémiummal letöltött videó megmarad-e, ha az eredetit letörölték. Erősen kétlem. Emellett azzal nem kapsz rendes videofájlt, archiválás céljából nem tudod eltenni, onnan kezdve azt az eszközt kell őrizgesd és életben tartani, különben eltűnnek a letöltött videók. Értem én hogy valaki arra veri hogy ő bizony fizet a prémiumért, de az sem old meg mindent.
márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!