Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le lehet-e törölni a Windows7...

Le lehet-e törölni a Windows7 operáiós rendszert? Ha igen, hogyan? Ha letörölni nem lehet, akkor hogyan lehet helyette XP-t feltenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd be szervizbe, ott megcsinálják, ilyen tudás mellett ne kezdj bele...
2010. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leformatálod a vinyót és felteszed az XP-t
2010. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azér annyira hülye nem vagyok hozzá csak lekéne irni mit hogy kéne.


probáltam több XP-t is feltenni de nem engedte mert hogy régebb verziójú mint ami most van feltéve (vin7)

aztán megprobáltam lemezröl egy darabig elment mind a 3 XP-vel aztán bejött a kékhalál.


amikor vettem a laptopot azt mondták hogy elvileg erre már az XP-t valószinüleg nem is lehet feltelepiteni csak a vin7-et. mondom paff. ilyen valóban lehet vagy ultra nagy gyökérséget mondott az eladó?:D

2010. okt. 26. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyökér volt az eladó
2010. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

formatálni nem tudom mer nem engedi:


[link]

2010. okt. 26. 01:02
 6/10 anonim ***** válasza:

telepítés előtt kell leformázni -.-

berakod a telepítőt, cd-ről bootolsz és behozza a telepítőt, ott leformázod, utána telepíted

vagy a windows 7-ben format c :)

2010. okt. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az első porbálkozásom az volt deh mondom hogy mind 3 alkalommal kék halál jött elő pedig nincs baja a gépnek :\
2010. okt. 26. 07:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a lemezkezelőn keresztül szeretted volna formázni a rendszer-partíciót, lehet jobb lenne segítséget kérned...

Amúgy bootolsz xp-vel, a partíciókat törlöd (kivéve az adatot!!!) és utána formázol...majd települ az xp.

2010. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Készíts egy új xp telepítőlemezt,amibe integrálod a gépedhez való sata meghajtót.Azzal bootolj és akkor jó lesz.
2010. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sata integrálást így tudod csinálni. [link]
2010. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!