Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, ha egy adott...

Az mitől lehet, ha egy adott Metin2 szerver lefagy, nem válaszol míg más simán megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy le patchel a játék (Magic Time two) és bejön a kliens majd miután beírtam az adatokat és csatlakoznék lefagy az egész sajnos és kb fél óra elteltével sem történik semmi. A support sem tudott segíteni sajnos, múlt hónapban tettem újra a gépet, minden illesztőprogram le van frissítve és több szerver is hibátlanul működik ezért nem is értem. (i5 4690k, 16 gb ram, rx 550 4 gb + eredeti win10) Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
márc. 20. 16:22
 1/2 ludicrousSpeed ***** válasza:
Hitvány szoftvertől mit vársz?
márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis igen, bár van még azon kívül 1 másik szerver is már, ami szintén ezt csinálja szóval valami a rendszerben lehet, csak sajnos nem találok róla semmit. :S Gép újratelepítés után még tökéletesen ment 1 darabig.
márc. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!