Windows 10 vagy 11?

Figyelt kérdés

Sokszor felteszik ezt a kérdést, de frissebbet erről nem találtam. (vagy nem jól kerestem?)

Viszont egyre többen használnak már w11-et így a régi (kb. fél éves) tapasztalatok mostanra már megváltozhattak.

Ki melyiket használja? Miért És melyiket gondolja jobbnak?


márc. 25. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
10, mert a 11 még annál is rosszabb. Még több benne a bug, és valamiért a fogyasztás is jóval nagyobb 11 alatt. A céges laptopom, amióta 11-re frissített, feleannyi idő alatt lemerül.
márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Mi is a kérdés?

Hogy kinek az alma és kinek a körte tetszik jobban..???


Üzletileg a 10 nek szűk 2 év múlva lejár a szavatossága, azaz új géphez 11-et érdemes venni.

márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3: erre én is rátaláltam, de mint a kérdésben szerepel, ezek régebbi értékelések, vélemények. Igen az 5 hónap is réginek számít, szerintem. De nem az a feladat hogy ebbe belemenjünk, hanem az, hogy "ma" kinek mi a véleménye "tapasztalatai alapján" w10 és w11-ről, stb...
márc. 25. 18:56
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem erdemes a 10-essel vacakolni,hamar kifogjak "nyirni"

Érdemesebb 11-est,annyival nem rosszabb, a vegen ugyis rakenyszeritenek

márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha "kinyírják", az se számít, mivel eleve le kell tiltani a windows update-et a 10-ben és a 11-ben is, ha jót akarsz magadnak.
márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a w11 ben hol és hogyan lehet letiltani az update-et?
márc. 25. 19:23
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Hiába tíltja le, mert a felhasználó programok idővel meg megkövetelik a 11-et.. 8.1-ről is azért váltottam, mert már sok program nem támogatta.

Frissítés letíltására meg google ad megoldást,van több módszer

márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen előbb-utóbb rákényszerítik sajnos, de a 10-et is lehet 11-re frissíteni.
márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 scamdemic ***** válasza:
79%
Részemről maradok a jó öreg Win 7-nél, minden fut rajta, amit használok, semmi nem indokolja tehát, hogy váltsak.
márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!