Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on hogyan kell a pin...

Facebook-on hogyan kell a pin kódot kiütni?

Figyelt kérdés

A messenger addig addig erőszakoskodott hogy muszáj voltam kitalálni egy pin kódot csak hogy hagyjon már végre békén ezzel.

De amióta kitaláltam és megadtam nekei azóta minden a feje tetejére állt.

Időnként csak úgy kidob a fiókból, Már nem jelzi ki ha ír valaki.

Szóval próbáltam ezt a pin kódot eltörölni, de sehol sem találtam ezt a beállítást. Pedig valahol biztos ott van.

Hogy csináljam?



márc. 30. 08:46
 1/3 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Nem lehet kitörölni.
márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Messenger fiókhoz kellett beállítani a kódot - én úgy emlékszem.

Annyit tudsz tenni, hogy a Fb és Messenger fiókokat szétválasztod (új Messenger fiókot hozva létre), de ekkor a Messenger-be egyenként kell felvenned (ismételten) a partnereket.

márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem lehet kikapcsolni. Vagy megszokod, vagy használsz valami mást a Facebook Messenger helyett.

Nem hiszem el amúgy, hogy erre a végpontok közötti titkosításra nem volt más megoldás ezen a balfasz megoldáson kívül, amit a Facebook bevezetett.

Most tételezzük fel, hogy valaki lecseréli a telefonját, vagy bármiét, amin a Messengert használja, és nem fér hozzá már a régi készülékhez a sokszámjegyű azonosító lemásolása érdekében, és nem emlékszik a PIN kódra, amit kierőszakolt belőle a Messenger (Mert természetesen luxus volt odarakni egy "Emlékeztess később", vagy egy "Talán később", esetleg egy "Most nem" gombot). Konkrétan akik nem állították be a Google fiókos mentést, azok elveszítik a "titkos" chateket. Ez vicc.

A Telegramon is végpontok közötti titkosítás van, és az egy tök király program, és még hülye pin kódokat sem kell beírkálni.

márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!