Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "ennek a...

Mit jelent az hogy "ennek a fióknak nem mindenki küldhet üzenetet?"

Figyelt kérdés
Instagramon egyik ismerősömnél dobta ma fel az üzenet előtt amit írtam neki. Mit jelenthet ez?

márc. 30. 19:35
 1/6 anonim válasza:
28%
Azt jelenti hogy nem mindenki küldhet üzenetet
márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de eddig ezt nem írta. Mint fent említettem, ez a szöveg csak ma jelent meg.
márc. 30. 20:01
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ez van, de nem mindenkinél..ez nem letiltás mert akkor azt se mutatná mikor volt aktív az illető..nekem azt mutatja meg minden képet stb. Mi lehet ez korlátozhatott úgy sz illető, hogy nem tettem semmi rosszat neki vagy valami hiba? Vagy esetleg új beállítási lehetőség?
márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam, de ez nekem teljesen új. Nem is láttam még sehol hasonlót.
márc. 31. 06:32
 5/6 anonim válasza:
Máshol azt írták, hogy ez egy újítás. Szóval gondolom aki bekapcsolja annak ezután rá kell nyomni külön az üzeneteknél, hogy szeretné-e fogadni az üzenetet vagy sem, hiába beszéltetek előtte már. De nem tudom ez mennyire tuti infó.
márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
márc. 31. 11:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!