Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 5 milliós keret...

Van egy 5 milliós keret Ebből milyen gamer setupot lehet összerakni?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Csúcs kategória kijönne 2.5M-ból. Tudom, mert nekem úgy volt 3M, hogy 3 monitort vettem (350k/db-ért).
ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Amilyet akarsz.

Gép, 7800x3d RTX4090 olyan 1.5 milliót eltapsolhatsz rá.

#1 3 monitorja 1 millio

Körítés amit szeretnél 2.5 millió kontroller,Bill, egér, kormány, nagy tv, szék, asztal...ami tetszik. 😉

ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Spenc2014 válasza:
Előre leszögezem, nem savanyú a szőlő, a feleségem örökölt pár száz millát pár éve, szóval nem sajnálom na, de kikívánkozik belőlem még így is, hogy mi a fenének játákra egy ilyen összegű gép? Hány éves vagy? :) Mert nekem 48 évesen nagyobb gond az, hogy a 90-es években, 2000-s év elején a grafika 0 volt az nem vitás, de voltak jó játékok, most a grafika jó, de van-e jó játék pc-re??? Multira a COD, de pc-n gáz, PS5 talán ( én pc-n toltam, aztán xbox, most ps5 mivel rengeteg a crossplay miatt a csaló majom aki miatt tré a játék, xbox meg nem életképes crossplay off-ba, úgyhogy most ps5 nekem is, a feleségemnek is, tehát pc nem játszik multiba úgy érzem, hacsak nem csalni akarsz, vagy szereted ha csalnak... ), singleplayer meg hát izé, két kezemen meg tudom számolni. Nálam a gyerek VR-ezik főleg, annak adhatsz még egy esélyt, Meta3 mondjuk, nekem az van, ahhoz jó már egy 4070-is ha pcvr akarsz airlinken, I5-I7, 32Gb ram, meg 1-2 wifi6a router attól függ hol van nagy tér játékra, de ez is kb 3 ból megáll mindennel együtt is, én mondjuk virtualis desktpot futtatok a metán, monitor helyett meg egy 150-es OLED tv ( plusz 4k ultrashort vetítő mert inkább házimozi fan vagyok ), de akárhogy számolom, ennyit egy gamer pc-be tenni ( 5 misit ) elég nagy hülyeség, főleg ha azt veszem hogy durván 2 év múlva minden komponense ami miatt most drága, az már elavult lesz. Én a helyedbe a VR felé mozdulnék, most pl már a régi game-ke egy részéhez is viharsebesen jön a VR support. Azért kiváncsi lennék, írd már meg, hogy mit akarsz egy ilyen gépen játszani? :)
ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél belőle 16 suzuki swiftet, és csinálj egy roncsderbit.
ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!