Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a laptop...

Hogy hívják azt a laptop állványt amit magamra tudok tenni és akár állva is tudok rajta laptopozni asztal nélkül bárhol bármikor?

Figyelt kérdés

Ha tudnám hogy írjam be Google-be akkor már lehet hogy kiadná és akkor tudnék venni.

Ilyet keresek már nagyon rég óta!

És tudom hogy létezik ilyen mert már több mindenkinél láttam.



ápr. 3. 19:00
 1/7 CspCsj ***** válasza:
ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És magyarul hogy hívják?

ápr. 3. 19:50
 3/7 A kérdező kommentje:
AliExpress-en nincs Amazon-on meg nagyon drága a szállítás.
ápr. 3. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:
És most néztem és eBay-en még többe kerül a szállítás mint maga a cucc annyi zsebpénzt meg az életben nem kapok aputól hogy én azt meg tudjam venni de apu meg azért nem veszi meg nekem mert nem ő meg nem utalja előre a pénzt velem ellentétben.
ápr. 3. 19:56
 5/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%
12 évesen mi olyan halaszthatatlan dolgod lehet, ami nem ér rá addig, míg asztalhoz tudsz ülni?
ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

26 vagyok és apu tart el mert sehova nem vesznek föl dolgozni!

Különben is csak megkérdeztem azt már nem kértem hogy a magánéletembe szólj!

ápr. 3. 20:18
 7/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Miért nem tervezel egyet?

Két vállpánt + valami vízhatlan műanyag lap.


Szerintem nem nehéz 5ezer alatt megcsinálni, - és mondjuk 10ezerért viszik majd mint a cukrot.

Még a végén milliomos leszel...

ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!