Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Viber-en ha a másik fél törli...

Viber-en ha a másik fél törli a csevegést azt én látom valahol?

Figyelt kérdés

Ha a expárom törölte az egész beszélgetésünket a Viber-en az nálam megjelenik valahogy?

A korábban ő által küldött képeket nem tudom megnyitni, azt írja ki a "fálj nem található". Amiatt lehet, hogy ő törölte az egész csevegést? Amiket én küldet mind ott van, minden beszélgetés látható nálam, csak az ő által küldött képek nem. Mi lehet a gond?

Ha esetleg a tel.számomat is törölte az valahogy megjelenik nálam?

Köszönöm!


ápr. 5. 10:40
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg "törlés mindenkinél" opcióval törölt mindent. Olyankor eltűnik mindkét félnél az üzenet. Hasonlóan jártam nemrég, a másik féltől kapott összes megosztott és csatolt fájl eltűnt, csak az általam küldött dolgok és az általa ki nem törölt beszélgetések maradtak meg. De ő meg is mondta, hogy valóban törölt mindent. Én úgy tudom, hogy ha ő törölt, akkor az egész beszélgetést nem lehet visszaállítani.
ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam minden beszélgetés megjelenik, vissza tudom nézni őket, amiket ő küldött azt is, csak az általa küldött képek nem látható, de ott sincs, hogy törölve lett csak hogy a file nem található
ápr. 5. 11:51
 3/3 anonim válasza:
Az általa nem törölt összes beszélgetés nekem is megvan. De az összes kép és hivatkozás, amit ő küldött, eltűnt
ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!