Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digis sim kártyám van és...

Digis sim kártyám van és lassan megyek ki Németországba. Hol tudom megnézni, hogy mennyi netem van még hatra kint? Appon keresztül nem tudom, mert nincsen fiokom es mindig számlán keresztül fizetem be havonta amit emailben kapok

Figyelt kérdés

ápr. 8. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
3,5 GB (Junior csomagban 2,5 GB) a kinti keret, ha még van legalább ennyi a belföldiből, ha nincs akkor annyi amennyi maradt. Felette 0,5 Ft/MB díjat számolnak fel. Ha elérted a keretet SMS-ben értesítenek, hogy innentől fizetős, nem áll meg magától.
ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hol hogyan tudnám megnézni, hogy hány gb van még hátra?
ápr. 8. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehol, ezt nem mutatja külön. A telefon beépített adatforgalom figyelőjével nézed, ha támogatja akkor beállírhatsz figyelmeztetést is előtte, de szerencsére amúgy nem egy eget rengető összeg, felszorozva kb 510 Ft/GB, úgyhogy nagyon brutális forgalmat kell csinálni, hogy megszaladjon a számla. A Vodánál majdnem a triplája 1 GB EU adat, annyi a különbség, hogy nem kezdi el magától számlázni, meg kell rendelni.
ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Digi ügyfélkapun keresztül megtudom nézni?
ápr. 8. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, ezt nem jelzi külön. Alapból nem is volt ilyen lehetőség, csak aztán jött az EU roaming szabály.


Amúgy egész pontosan így szól a szabály:

"Az 1. roaming díjzónában történő időszakos utazási célú felhasználás során a magyarországi hívószámokra irányuló, illetve az 1. roaming díjzónába indított hívások, SMS-ek mennyisége, illetve az 1. roaming díjzónában felhasznált adatmennyiség mértéke nem haladhatja meg a belföldi használat négyhavi számlázási ciklusonként vett átlagát, valamint a vizsgált időszakban a szabályozás hatálya alá eső ország roaming partnerének hálózatán forgalmazott napok száma nem haladhatja meg a Szolgáltató hálózatán forgalmazott napok számát (méltányos használat)."


"A mobildíjcsomagokban meghatározott adatkeretek esetén a méltányos használat felső határa a Roaming 1. (EU) díjzóna esetén, melynek elérését követően a 0,5274 Ft/MB külön díj fizetendő:"


DigiMobil MAX: 3,5 GB

DigiMobil PLUSZ: 3,5 GB

DigiMobil Junior: 2,5 GB


Tehát annyi EU adatod van, ami az elmúlt 4 lezárt hónapban lévő adatforgalmad átlaga, de maximum 3,5 GB.

ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!