Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Próbálok belépni az ügyfélkapu...

Próbálok belépni az ügyfélkapumba, de ezt írja ki. Mi lehet a baj, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Léptem már be sokszor, erről a gépről is. Nem változtattam semmit a beállításokon.


"SIKERTELEN BEJELENTKEZÉS!


KÉRJÜK, TÖRÖLJE A BÖNGÉSZŐBEN ELTÁROLT SÜTIKET A CTRL+SHIFT+DELETE GOMBOK EGYÜTTES MEGNYOMÁSÁRA MEGJELENŐ BEÁLLÍTÁSI ABLAKBAN. A TÖRLENDŐ IDŐTARTOMÁNYRA VONATKOZÓAN VÁLASSZA A "MINDEN" VAGY "MINDENKORI" BEÁLLÍTÁST."


MacBookom van, Safarin próbáltam megnyitni. Nyomtam a szövegben írt gombokat, de semmi sem történt. A keresősáv mellett van egy beállítás gomb, azt megnyomtam, de ott semmi ilyen nincs, amit át lehetne állítani.



ápr. 9. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az almásgéphez nem értek. Viszont minden böngészőben lehet valahogy törölni a cookie-kat (sütiket). Keress rá!

Nekem a Firefoxban a Beállítások/Adatvédelem és biztonság menüpontban lehet törölni a sütiket.


Hogy legközelebb ne legyen ilyen, a böngésző bezárása előtt ki kell lépni az ügyfélkapuból.

ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Esetleg próbáld meg chrome-ban megnyitni.

Vagy safari:

[link]

ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Privát lapon, inkognító módban is megpróbálhatsz belépni. Ügyfélkaput én mindig ott szoktam megnyitni, mert akkor nem hülyül be. Vagy töröld a cookie-kat a böngésző beállításaiban.
ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mondjuk két böngészőt használok emiatt és az ügyfélkapus kilépés után mindig törli a sütiket, a másikat meg más célra.


Nem tudom biztosra, de elvileg inkognitó/vendég módban is megoldódhat a problémád, ha más böngészőt nem akarsz telepíteni.

ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt a 2db sütit kell törölni: [link]
ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint igen (csak épp írtam a választ és #3-as hozzászólását még nem láttam)
ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként elvileg a Chrome tud olyat, hogy adott oldalaknál mindig törli a sütit, lehet más böngésző is képes rá.
ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sütik törlése Safari:

[link]

ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Aktív Szál ***** válasza:

Elég gyakran előfordul nálam is. Szerencsére nem kell az összes sütit törölni, elég csak a KAÜ sütijeit.

Safari-n nem tudom pontosan hogy megy (majd esetleg megnézem), de Chrome alatt F12-vel behozod a konzolt, kiválasztod az Alkalmazások fület és ott a sütiknél a kau.gov.hu-ra nyomsz egy jobb gombot és törlés. Ehhez előtte nyisd meg az ügyfélkapu oldalát.

Ha így törlöd, akkor nem vész el semmi más süti és bejelentkezés, viszont egy oldalfrissítés után be fogsz tudni lépni az ügyfélkapura.

ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9/

Ennél azért jóval egyszerűbb ahogy a #5 ben ugyanezt mutattam.

ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!