Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a kaspa...

Mit lehet tudni a kaspa bányászatról?

Figyelt kérdés
Állítólag ez egy energiatakarékosabb bányászat, de megéri? Mennyibe kerül hozzá a herdver és mennyi idő alatt térül meg? Hogy működik? Nem igazán találtam róla hétköznapi embernek szóló infót, csak olyat, ami számomra nem volt érthető. Korábban bányásztam ethert, de azt már nem lehet. Azt a gépet beállították akitől vettem, nekem csak figyelni kellett, hogy rendben megy-e.

ápr. 14. 09:17
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

bar csak hittunk voln hogy a btc fel fog tamadni

most megduplazhattuk volna penzunk

es ki tudja hol all meg

meg nics keso lehet

ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy barátom pár éve bányászta. Akkor nagyon megérte mert rengeteget sikerült 2 hét alatt bányásznia.

Szerintem jelenleg jobban jársz ha annyiért veszel most, amennyiért csak tudsz. Sokkal többet nyersz rajta. Esetleg később egy bányász gépet, ami azthiszem a legolcsóbb 150k HUF körül van.

https://www.youtube.com/watch?v=UjvQoJOss08&list=PL8bSG_KIug..

ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: Azért gondolkodom rajta, mert a napelemem úgy néz ki, hogy pici túltermelésben lesz és nem akarom Lőrincnek 5 forintért odaadni az áramot, ezért célszerű lenne azt valahogy hasznosan elpazarolni. Tehát ha lenne valami bányászgép, ami kb. 200 wattot fogyaszt, azt szívesen beüzemelném, de sajnos a konfigurálásban nem vagyok otthon. A 150eft-t még rá is szánnám, ha belátható időn belül visszajönne az ára, akár úgy, hogy BTC-re váltva.
ápr. 15. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Megértem a nézőpontod. Én is KASPA-t bányásznék ebben a helzetben.

Egy ilyen KS0-át vennék a helyedben.

Van a hardveraprón is.

A konfiguráláshoz én se értek de youtube videót biztos találsz majd.

[link]

ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rákérdezek néhányra. Némelyik hirdetésnél olvastam hogy beüzemeléssel, azok talán a konfigurálásban is segítanak majd.
ápr. 15. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Ha kell más kriptós segítség akkor írj privátban. Hátha tudok másban is segíteni.

ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Várhatóan mennyi idő alatt hozza vissza a 150k-t
ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdőjel
ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!